Jaki jest rezultat obstawiania wyników w sporcie?

Załóżmy, że przewidujesz wygraną Manchesteru, więc typujesz go jako zwycięzcę meczu. Powiedzmy, że kurs na to spotkanie wynosi 1.15. W takiej sytuacji stawiając na Manchester 10 $, wygrywasz 11,5 $. Twój zarobek wyniósł 1,5 $. Oprócz tego, musisz zaczekać do jutra lub przynajmniej do zakończenia meczu. Zysk osiągasz raczej rzadko i wymaga poświęcenia sporej ilości Twojego czasu. Ponadto, nie jesteś w stanie przewidzieć wyjątkowych zdarzeń, np. skorumpowanych sędziów lub graczy…

Innowacyjny sposób na szybki zysk

Najprostszy przykład systemu dwójkowego

Wyobraź sobie, że wartość duetu walutowego EUR/USD rośnie już od pół godziny. Możesz więc być niemal całkowicie pewien, że w ciągu najbliższych 60-ciu sekund również wzrośnie. Czy chciałbyś w takiej sytuacji postawić na to, że cena tego duetu przez najbliższą minutę pójdzie w górę? Wypłata stanowi dokładnie 64%, a Ty stawiasz 25 $. Gdy kurs pójdzie w górę, dostaniesz 41$ (25 $ jest w Twoim depozycie, 16$ to Twój zarobek, bo wypłata była równa 64% Twojego startowego wkładu). Zarobek jest wyjątkowo udany, bo nawet gdyby kurs wymiany podniósł się jedynie o 0.01%, i tak otrzymasz 65% wygranej!

Poza tym nie byłeś zmuszony do długiego oczekiwania. Potrzebowałeś tylko 1 minuty, a cały proces wymagał od Ciebie zaledwie dwóch kliknięć myszką.

Obstawianie zakładów w sporcie bywa skomplikowane i niepewne, zwłaszcza że inwestowane pieniądze często nie przynoszą wielkiego zarobku. Dlatego wybrałem opcje binarne – dzięki którym mogłem osiągnąć zdecydowanie większe zyski. Poznaj najistotniejsze rady na udany start!

Korzystając z opcji dwójkowych (binarnych) jestem w stanie osiągnąć o wiele wyższy dochód, ponieważ moim jedynym zadaniem jest przewidzenie, czy konkretne aktywa pójdą w górę czy w dół, bez względu na wysokość zmiany ich wartości. Niemal codziennie kupuję i sprzedaję akcje Pepsi lub Facebooka. Tak naprawdę to nieistotne. Najważniejsze, to zapamiętać pięć poniższych wskazówek:

W jaki sposób grać w opcje binarne ?

Etap 1: Dokonaj wyboru konkretnej akcji w internecie.
Etap 2: Dowiedz się, czy wybrana przez Ciebie akcja pójdzie w górę czy w dół (niżej dowiesz się jak to zrobić)
Etap 3: Wykonaj transakcję na 25 $ – zwyczajnie kliknij w wybraną opcję (góra lub dół) i wskaż wybraną przez siebie kwotę.
Etap 4: Odczekaj czas potrzebny na zaakceptowanie danego aktywa przez system
Etap 5: Jeśli wytypowałeś poprawny kierunek, pieniądze powinny już być na Twoim koncie – w sumie 41,25 $ (25 $ wpłaty, 16,25 $ zarobku)

Największy plus mojego sposobu zarabiania? Wartości wybranych aktywów wcale nie muszą ulegać ogromnym zmianom. Gdy cena konkretnej akcji wynosi 50 $, wartość wzrostu jest nieistotna – może pójść w górę do 51 $, 55 $ albo 50,01 $. Nie ma znaczenia. Moim punktem wyjścia jest 10 $ i za każdym razem osiągam zysk 8 $, ponieważ wartość akcji poszła w górę. To wystarczy bym zarabiał coraz więcej. Wielu handlowców inwestuje w akcje, a potem przez kilka miesięcy lub lat czeka wierząc, że będą mogli pozbyć się ich z zyskiem. Tego typu rozwiązania nie przynoszą zbyt dużego dochodu, dlatego osobiście je odradzam. W moim przypadku takie transakcje nie wchodziły w grę, bo chciałem zarobić pieniądze jak najszybciej. Poszukiwałem rozwiązania, które pozwoliłoby mi osiągnąć bardzo duży zysk w krótkim czasie, najlepiej w ciągu paru godzin. Z pomocą opcji dwójkowych mój zarobek wyniósł ponad 80% już po pierwszych 50 minutach.

W jaki sposób tego dokonałem?

W pierwszej kolejności wybrałem 5 opcji dwójkowych – rozpocząłem proces przy startowej kwocie 250 $.
Zdecydowałem się na USD/EUR, AUD/EUR, srebro, akcje Twittera oraz firmy Coca-Cola, ale każdy może sam wybrać akcje, na których chce zarobić. Decydując się na wysoki depozyt na starcie, można liczyć na większy i szybszy zarobek.
Każdego dnia siedzę przy laptopie i realizuję 5 transakcji, każda trwa zazwyczaj pół godziny.
W każdą z nich inwestuję 25 $. Stosując się do poniższych instrukcji sprawdzam i przewiduję, czy akcje pójdą w górę czy w dół. Gdy nie mam pewności, po prostu się wstrzymuję.
Czekając na efekt, sprawdzam wiadomości w internecie, przeglądam ulubione witryny i portale społecznościowe.
Moje inwestycje przyniosły mi duży zarobek, a jeżeli mam ochotę, mogę dokonywać ich nawet po 8 w 4 godziny. Gdy mój wkład startowy jest wyższy, mogę dokonywać transakcji z wykorzystaniem znacznie większej ilości opcji dwójkowych jednocześnie.
W końcu wypłacam pieniądze.
Gdy pilnie chcę wybrać środki, po prostu je wypłacam. Pieniądze są na moim koncie w banku zwykle już po dwóch dniach.

Niżej umieszczam wykres, który obrazuje moje zarobki po pół godziny, po 4 godzinach i po 30 dniach. Nie przejmuj się, jeżeli nie masz aż tyle wolnego czasu. W takiej sytuacji możesz po prostu realizować transakcje rzadziej. Gdybyś potrzebował pieniędzy szybciej, zacznij inwestować nieco częściej. To Ty decydujesz.